HPMblog

trening – dieta – zdrowy styl życia

poniedziałek

5

Wrzesień 2016

3

komentarzy

Treningowe podsumowanie wakacji

Napisała: , w kategorii: styl życia, trening

Wakacje dla mnie skończyły się zaledwie kilka dni temu, a ja już zdążyłam o nich zapomnieć. Najwyższy więc czas podsumować oba miesiące pod względem treningowym. W tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich,  nie planowałam przerwy treningowej. W lipcu zajęcia moje i dziewczyn odbywały się normalnie, w sierpniu natomiast postawiłam na freestyle – robiłam to na co miałam ochotę.

Muszę przyznać, że efekty mnie zaskoczyły. Zawsze starałam się robić przerwy w treningach, w tym roku nie jest to możliwe niestety. Zbyt dużo zajęć mam w grafiku, ale za to często mieszam w planach. Efektem tego jest smuklejsze ciało, coraz ładniej zarysowana rzeźba (zresztą sami możecie ocenić na Instagramie), zwiększona siła i wydolność. Minusem są zmęczone nogi. Przygotowuję się właśnie do półmaratonu, więc i nogi pracują trochę ciężej.

W lipcu udało mi się zrobić 24 treningi

lipiec

8 praktyk jogi
4 treningi pilates
6 treningów siłowych
6 treningów biegowych (43,10km)

Trochę więc zwolniłam i odpuściłam głównie weekendy, ale tragedii nie ma. Wszystko co miałam w planie – wykonałam. Udało mi się nawet pobić swój rekord na 5km (wygląda na to, że rok 2016 jest dla mnie rokiem bicia rekordów – co miesiąc coś nowego 😉 ).

W sierpniu natomiast skupiłam się tylko na bieganiu i jodze. W zasadzie nie wykonałam nic ponad to.
23 treningi.
15 praktyk jogi
8 treningów biegowych (72.93km!!!)

sierpień

Jak widzicie moje treningi w tym miesiącu pokrywają się w tym o czym pisałam w poprzednim poście SLOW LIFE! Joga i bieganie – dwie najbardziej terapeutyczne dyscypliny – cudownie wkomponowały się w moje wakacje. I mimo, że nie pauzowałam czuję się zrelaksowana i gotowa na nowe wyzwania.

Od początku roku zrobiłam więc 232 treningi, w tym:
115 praktyki jogi
42 treningi pilates

32 treningi siłowych
45 treningów biegowych (375,77 km)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *