Coś ciekawego

Wczoraj znajoma przesłała mi bardzo ciekawy link do strony z aktualnymi promocjami dla dzieci. Myślę, że może się przydać więc zamieszczam:

http://promobaby.pl/

Wiedza o tym, w którym markecie są aktualnie promocje na pieluchy jest cenniejsza niż złoto 😉 Jak znacie jeszcze tego typu strony to podzielcie się. Ja chętnie skorzystam.

 ***
Wracając do mojego poprzedniego wpisu: Mały wciąż się budzi co 2-3 godziny w nocy. Dziś skorzystam z rady agakry i spróbuję go przetrzymać. Może się po prostu wybudza i zaraz zamierza zasnąć a ja niepotrzebnie panikuję. Ropieje mu też oczko. Tak samo było jak wróciliśmy ze szpitala… Naprawdę czuję się jak na początku… Tylko Synek jakiś taki większy i cięższy.4 thoughts on “Coś ciekawego”

  • Świetny link. Dzięki 🙂 Chociaż mi się zawsze wydaje, że moje Tesco jest droższe niż inne. Teraz będę się mogła przekonac czy mam te same promocje. A pieluchy też od razu kliknęłam 🙂

  • Na ropiejące oczko co wypróbowałam na swoim Kasiołku działa szybko i skutecznie mleko prosto z cyca strzyknięte na oczko po trzech zakropleniach nastąpiło całkowite uleczenie i juz nie nawraca. Wyczytałam to w starym poradniku z lat 50.Połozna kiedy ją o to spytałam też powiedziała że to najlepszy sposób na ropiejące oczka tylko się go nie poleca bo ludzie teraz wolą iść do apteki i kupić jakąś ampułkę niż zastosować naturalne metody. Naprawdę polecam, tylko nie wiem czy karmisz piersią bo nie czytałam całego bloga.Pozdrawiam lolasomer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *