Padnij! Powstań!

A Synek się nauczył! Oj nauczył się zrzucać przedmioty na podłogę! Na początku myślałam, że te wszystkie grzechotki mu ot tak, po prostu wypadają z rączki, więc za każdym razem zginałam ten mój biedny kręgosłup i dźwigałam zabawkę… aż odkryłam, że Synek coś dziwnie zadowolony z tego faktu jest… No proszę! Nadszedł czas by sprawdzać siłę grawitacji i giętkość mamy. 
I w ten oto sposób miałam poranną gimnastykę, bo zanim zorientowałam się o co chodzi, to ze dwadzieścia razy się zgięłam 🙂
Zauważyłam również, że smakowym odkrywcą Synek nie jest… oj nie! Opornie nam idzie to karmienie, ale do odkrywania świata to zapał ma przeogromny! Pokój zwiedził już wzdłuż i wszerz… i w progu się zatrzymuje, bo jeszcze nie wie, że do kuchni też można wejść… A porusza się przy tym w najróżniejszy sposób… na czworakach człapiąc… na brzuszku pełzając… bądź turlając się! 
Mimo, iż obroty z brzuszka na plecy trenował już wcześniej, to teraz nauczył się tę umiejętność wcielać w życie i wykorzystywać do poruszania. I uśmiałam się straszliwie jak zobaczyłam mojego Szkraba turlającego się z jednego kąta w drugi…
I zastanawiam się czy czasem mu froty do ciałka nie przymocować, bo może wtedy panele będę miała  na wysoki połysk?7 thoughts on “Padnij! Powstań!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *