I Koń na dokładkę…

Rozszerzanie diety mojego Synka kochanego stało się faktem. Przyznam, że na początku nie szło zbyt dobrze, ale teraz jest znakomicie! Mały zjada wszystko co mu podsunę! Nie marudzi, na razie nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych. Z uwagi, że nie do końca byłam przygotowana do karmienia, w zeszłym tygodniu odwiedziłam sklep Ikea by zaopatrzyć nas w potrzebne akcesoria…
Tak naprawdę to pojechałam po jedną konkretną rzecz: śliniak – kaftanik coby Synek nie plamił na marchewkowo swoich ubranek (już zdążyłam się przekonać jak ciężko jest je doprać). Ledwo wróciliśmy z nową zdobyczą już zabrałam się do testowania… Po zakończonym obiadku, ściągnęłam śliniak i na bluzeczce Synka zobaczyłam wielką pomarańczową plamę…
 
Ale się wkurzyłam… aż przypomniało mi się słownictwo odpowiednie na tego typu sytuacje… Byłam tak wściekła, że postanowiłam napisać do Ikea informację “jaki wspaniały produkt sprzedają”. Bo po co komu taki gadżet, który nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Równie dobrze mogłabym nic nie założyć, a efekt byłby taki sam! Oczywiście Mr.Tata śmiał się ze mnie “Ikea miliardy zarabia, a Ty myślisz, że się zainteresują tym, że Ci śliniak przecieka…” Po kilku dniach dostałam jednak pismo zwrotne od Pani z działu reklamacji, ze przekaże moje uwagi do działu kontroli jakości, a ja produkt mogę zwrócić nawet pocztą, a na podane przeze mnie konto bankowe wpłyną pieniążki łącznie z kosztami przesyłki jakie poniosłam!
Byłam w szoku… a jednak ktoś się przejął 🙂
Na szczęście w Ikea kupiłam jeszcze jeden gadżecik:
I ten komplecik z powodzeniem służy naszym jedzeniowym rytuałom, a synek spojrzenia oderwać nie może od żabinych oczu…
Mr.Tata z kolei wypatrzył dla dziecięcia zabawkę (a może dla siebie?):

I jak na razie to mamusia ożywia końską głowę… Synek zresztą bardzie zainteresowany jest “Koniem w stanie spoczynku” i z przyjemnością pałaszuje jego uszy, gdy tylko znajdzie się w jego zasięgu.

Za to spojrzenie Synka mówiące “ale o co chodzi?” gdy Koń zaczyna się ruszać i śpiewać ulubione piosenki maminym głosem jest po prostu bezcenne…12 thoughts on “I Koń na dokładkę…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *