już MAM!!!

Dziś dotarła do mnie paczka z produktami dla dzieci MAM. Ależ się ucieszyłam!
Z tego, co się wstępnie zorientowałam firma ta jest dobrze znana mamom z mojego otoczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o smoczki i butelki. Przyznam się, że dopóki nie zaczęłam podczytywać blogi koleżanek nazwa MAM nic mi nie mówiła. Zresztą ja to w ogóle zielona jestem z producentów akcesoriów dla niemowląt i dzieci, może dlatego, że tak niewiele ich do tej pory potrzebowałam.
I czytałam i sprawdzałam stronkę…i zaczęłam wiedzieć coraz więcej, m.in., że MAM wprowadza na rynek produkty bezpieczne, funkcjonalne i designerskie. I zakochałam się w tych smoczkach kolorowych… i żałowałam, że konkurs jeden przegapiłam w tej sprawie 😉
I jak to w życiu bywa: przyciągasz to o czym myślisz! Zaproponowano mi współpracę, a ja bez wahania zgodziłam się testować produkty MAM. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to możliwość wyboru produktów (opcji i kolorów), bo przekonana byłam, że dostanę “standardową” paczkę. Dlatego tak się ucieszyłam otwierając dzisiejszą przesyłkę: 

Do przetestowania mam (a raczej mamy):
1. butelkę treningową 6+ (tego produktu jestem najbardziej ciekawa, bo Synek z butelki jeszcze ani łyczka nie zrobił. Gdyby się “sprawdziła” to byłby naprawdę przełom w pojeniu mego dziecięcia)
2. szczoteczki do zębów 6+ (wprawdzie dwa zęby już mamy, ale szczoteczki dotąd nie nabyłam, więc bardzo się cieszę, że dostałam)
3. smoczek (Synek smoka potrzebuje w kryzysowych sytuacjach, na co dzień obywamy się bez, więc na takowe poczekać musimy z testowaniem)
Moje pierwsze wrażenia, to “wow! jakie to wszystko kolorowe!”. Te gadżety są po prostu bajeczne wizualnie! Zwłaszcza smoczek, który w zasadzie sama wybrałam i przyznam, że “na żywo” wygląda jeszcze lepiej. 
W kolejnych dniach poczynię dalsze obserwacje i podzielę się opiniami w osobnych postach :)))6 thoughts on “już MAM!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *