Mamy hiciora!

Oj długo szukałam zabawki idealnej dla Synka. Choć nie ma ich zbyt dużo, to do tej pory żadna nie wywoływała w nim oczekiwanej przeze mnie spontanicznej radości. Bardziej zainteresowany był “zwiedzaniem świata” i totalną demolką mieszkaniowego porządku. Odkąd rozpoczął swoje marsze mogłam zapomnieć o czasie wolnym. Pożegnałam książki czekające na przeczytanie, buszowanie po sklepach internetowych i wiele innych przyjemnych dla mnie rzeczy. Jego drzemki wykorzystywałam na “prace domowe”.
Aż zdarzył się cud! Dostał od swojej cioci zabawkę idealną (jak na razie) “kubek w kubek”:

Teraz to my możemy bawić się w nieskończoność. Syneczek naprawdę pokochał kolorowe kubeczki i potrafi spędzić przy nich naprawdę sporo czasu. Tak naprawdę to dopiero ja przerywam zabawę. Układam mu wieżę, którą niestrudzenie burzy, wkładam kubeczki jeden w drugi, które z zapałem wyciąga, w końcu rozsypuję je na podłodze, a Synek je goni.

Odpoczywam. Nawet układając w nieskonczoność wieżę, mogę skupić myśli na czymś innym niż mój Malec. Nie muszę być tak bardzo uważna, bo on siedzi przy mnie zainteresowany nie mną dla odmiany.14 thoughts on “Mamy hiciora!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *