Bąbelkowe szaleństwo i prezenciki dla was :)))

Wczoraj przyszła do mnie paczka z kosmetykami Sanoflore: Naturalnie Otulającym Kremem Nawilżającym BIO oraz Bąbelkowym Żelem do Kąpieli (ładne nazwy co?):

Chętnie zgodziłam się na testowanie tych produktów. Zerknęłam na stronkę internetową i pomyślałam, że warto. Sanoflore bebe bio to produkty hipoalergiczne zawierające ekstrakt z czarnej porzeczki. W dołączonej do paczki ulotce urzekła mnie “Karta zobowiązań Sanoflore”. Pozwolę sobie przytoczyć fragmenty:
1. Bezpieczeństwo (bez parabenów, bez OGM, bez PEGC, bez siarczanu, bez sztucznych zapachów, bez barwników, bez olei mineralnych)
2. Tolerancja pod ścisłą kontrolą (minimum 9 miesięcy analiz)
3. Identyfikowalność (od zasadzenia ziarenka, po gotowy produkt w opakowaniu)
4. Tylko to co najważniejsze (minimalistyczne formuły).
Tyle w teorii, a w praktyce zobaczymy :))) Od dzisiaj zacznę testowanie i mam nadzieję, ze Synkowi spodoba się ten tajemniczy “Bąbelkowy żel do kąpieli” bo akurat kąpiele u nas mogłyby trwać w nieskończoność…
Jeśli i Wy, moje drogie czytelniczki macie ochotę na taki żel bąbelkowy dla swojego maluszka, nic prostszego. Wystarczy:
1. w komentarzu pod postem wyrazić chęć posiadania 🙂
2. obserwować mojego bloga
3. jeśli nie prowadzisz bloga zostaw w komentarzu swój e-mail, w celach kontaktowych :)))
Na zgłoszenia czekam dokładnie tydzień (do soboty 18 lutego). Dwie szczęśliwe osoby ogłoszę w przyszłą niedzielę czyli 19 lutego.

PS. jutro idziemy na mega dużą imprezę – 80-te urodziny mojej babci. W poniedziałek relacja.22 thoughts on “Bąbelkowe szaleństwo i prezenciki dla was :)))”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *