SKANDIKA Hand Made

SKANDIKA Hand Made to pomysł, który pojawił się naturalnie.

Potrzebowałyśmy do wystroju naszych domów ciekawych, kolorowych, ale prostych tkanin, których nie znalazłyśmy w sklepach. Zalewa nas mnogość, wielość rzeczy lepszej lub gorszej wartości. Niestety tych gorszych jest zdecydowanie więcej. Dlatego też, zaczęłyśmy szukać tkanin w naszych ulubionych kolorach i szyć proste, nieskomplikowane rzeczy, które naszym domom dodają energii, jasności, przytulności i nowoczesności.


Lubimy naturalne tkaniny – bawełnę i len, i to właśnie z nich szyjemy. Lubimy też neutralną kolorystykę: szarości, biele, kremy żółcienie, ale charakteru naszym domom dodają także mocniejsze: turkusy, granaty czy czerwienie. Interesują nas proste wzory, paski i kratki.

Lubimy hand made, czyli rzeczy szyte na miarę, na zmówienie, niepowtarzalne, domowe, swojskie, takie, które tworzą klimat domu. Z racji tego, czym zajmujemy się na co dzień, w swojej ofercie oprócz projektów autorskich, mamy także szycie na miarę, a także doradztwo, w których miejscach w domu tkaniny będą najkorzystniej wspierać domowników.

W swojej szafie mamy mnóstwo tkanin w różnych kolorach i wzorach, bo same lubimy zmieniać wystrój wnętrza w zależności od pory roku, okazji lub nastroju.

Zachęcamy do eksperymentowania z tkaninami. My to uwielbiamy.


Zapraszamy także do odwiedzenia naszych autorskich stron:
 

SKANDIKA HAND MADE
Katarzyna
Gabriela10 thoughts on “SKANDIKA Hand Made”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *