Na boisko biegiem!

Pisałam już, że szukam szkółki piłkarskiej dla mojego Synka. Z bólem serca przyjęłam fakt, że niestety Mały musi mieć skończone 2 lata. Ale jest i dobra wiadomość taka szkółka istnieje całe 10 min. drogi od naszego mieszkania. Czyli na wiosnę będziemy kopać!
Z racji tego, iż bardzo jestem w temacie (i duchu) sportowym, z ogromną przyjemnością rozpoczęłam współpracę z marką VIZIR, organizatorem VIZIRIADY, gdzie młodzieżowe zespoły (w dowolnej dyscyplinie) z terenu całej Polski, walczą o cenne nagrody dla swojej drużyny: profesjonalny sprzęt sportowy oraz stroje (które sami zaprojektują!). 
Jak się przyłączyć? Wystarczy, że dziecięca lub młodzieżowa drużyna uprawiająca dowolną dyscyplinę sportu poszuka pełnoletniego opiekuna i zarejestruje się na www.viziriada.pl
Jak Kibicować? W lewym górnym rogu dowolnego opakowania proszku Vizir znajduje się biała albo kolorowa koszulka.Trzeba ją wyciąć i przesłać do organizatora
Viziriadę wspiera Polski Komitet Olimpijski, który objął honorowym patronatem całą akcję.
Osobiście uważam, że VIZIRIADA to wspaniała akcja. Dziecko wychowywane od małego w duchu sportowym, uczy się dyscypliny, rywalizacji, chęci osiągania sukcesów. Zaangażowane są całe rodziny, co tylko wzmacnia więzi. No i te nagrody… nie każdego stać na profesjonalny sprzęt. 
To doskonała okazja dla zaprezentowania się, zmierzenia swoich sił. Niewiele jest sposobności by młody człowiek mógł wziąć udział w tego typu zawodach, więc popieram… i w duchu myślę sobie, że może i mój Syn kiedyś będzie w niej brał udział.4 thoughts on “Na boisko biegiem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *