Sprzątamy z Boschem

O tym, jak ważna jest czystość w miejscu, w którym przebywa dziecko nie muszę chyba nikogo przekonywać. A utrzymać ją wcale nie jest łatwo. Codzienne kruszki, piasek z piaskownicy, resztki obiadu na powierzchni prawie całego mieszkania (z dzieckiem włącznie), zawartość szafek kuchennych rozsypana po podłodze…

Czasem mam wrażenie, że moja ciężka praca zupełnie nie ma sensu. Wieczorem jest czysto, a w południe istny bałagan. Domowe porządki przy szesnastomiesięcznym malcu to Syzyfowa Praca w czystej postaci.

Na szczęście mam nowego pomocnika:

odkurzacz marki Bosch model ProPower BSGL 32510.

 Jest ze mną już od kilku tygodni i używany jest codziennie! Wciąż się zaprzyjaźniamy, testujemy, sprawdzamy wytrzymałość ( w roli eksperta mój Malec).

Według Producenta: Odkurzacze z linii ProPower to najmocniejsze odkurzacze na polskim rynku. Dzięki mocy silnika 2500 W, odkurzacz szybko i łatwo usuwa kurz i zanieczyszczenia nawet z grubych i puszystych dywanów. Już nie trzeba kilka razy odkurzać tego samego miejsca, aby mieć idealnie czysty dywan. Niestety nie mam u siebie grubych dywanów, ale i tak odkurzacz ma co robić, a powierzchnia, z którą zmierzyć się musi nie jest prosta…

Na razie muszę Wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Podoba mi się to, co same teraz możecie zobaczyć… jego czarno – czerwona kolorystyka! Czyż nie jest seksi? A już wkrótce recenzja tego nowego “sprzątacza”.

A oto, krótka fotorelacja z dnia pierwszego. Mr.Tata w roli testera 🙂

Zapraszam też do odwiedzenia strony producenta na FB:11 thoughts on “Sprzątamy z Boschem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *