Szczepienie kolejna odsłona…

Dziś był dzień kolejnego szczepienia mojego Synka: czwarta dawka Błonica, Tężec, Krztusiec, Hib Polio. Wciąż podchodzę do tematu szczepień z drżącym sercem. Całe szczęście, ze zadzwoniłam wcześniej do przychodni, bo kompletnie zapomniałam, że szczepienie jest płatne (szczepionka skojarzona Hexa).
A tu niespodzianka. Zamiast 160zł, jakie płaciłam za poprzednie trzy dawki, teraz wystawili rachunek na 190zł. Przecież to skandal jakiś. I tak ceny szczepionek skojarzonych są wystarczająco wygórowane, ale prawie dwie stówy to już skandal. Jestem wściekła. Na szczęście to była ostatnia Hexa.
Mały oczywiście dzielny bardzo. Co prawda ciężko mi było go na kolanach utrzymać, bo tyle ciekawych rzeczy Koniecznie -Już -Do Obejrzenia było w gabinecie, że co rusz wykręcał się na podłogę. Niezłego sprytu musiałyśmy użyć (ja i pielęgniarka) by go zaszczepić. Mały nawet nie zauważył, kiedy mu igłę wbiła, tak był zaaferowany próbą zejścia z kolan. A gdy go w końcu puściłam, stanął z miną “Kota w Butach”, bo nie wiedział co się dzieje. 
Oczywiście przed szczepieniem był mierzony i ważony. Najnowsze dane:
Wiek: 16 miesięcy
Waga: 13kg
Wzrost: 92,5cm
:)))9 thoughts on “Szczepienie kolejna odsłona…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *