Zmiana miejsca spania.

Zmiana miejsca spania.

Do zmiany łóżeczka dla Synka, przymierzałam się już od kilku miesięcy. To niemowlęce nie spełniało swoich zadań. Choć bok został ściągnięty ponad rok temu, to teraz łóżeczko jakby się skurczyło. Nie wspominając już o jego niestabilności.

Skaczący dwulatek +łóżeczko składające się z cienkich deseczek, zamontowanych na czterech śrubach = prędzej czy później zdarzenie wypadkowe.

Pojechaliśmy do Ikei więc i kupiliśmy:

Zastanawiałam się nad kilkoma wariantami: może biały Kritter? Może kanapa jednak? Ale postawiliśmy na opcję najprostszą, nie inwazyjną stylistycznie. W pokoju dla Synka jeszcze nie zaczęliśmy remontu, więc i nie wiemy dokładnie co i jak.

Wraz z nowym łóżeczkiem, pojawiło się nowe miejsce spania. Dotąd łóżeczko stało na przeciwległej ścianie w stosunku do naszego łóżka, zaraz przy drzwiach balkonowych… i właśnie po zmontowaniu nowego nabytku, okazało się, że przecież to jest znacznie większy (szerszy) mebelek i zachodzi na drzwi balkonowe tak, że nie da się ich otworzyć.

Cała niedziele stała więc pod znakiem meblowania. Zmieniliśmy całą koncepcję przestrzeni, ale efekt końcowy zaskoczył nas samych 🙂

A co najważniejsze Małemu ta zmiana bardzo się spodobała, bez dwóch zdań zaakceptował i nowe łóżko i nowe miejsce…17 thoughts on “Zmiana miejsca spania.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *