Trochę o prezentach…

Trochę o prezentach…

Wczoraj mogłyście przeczytać relację ze Spotkania Mam Blogerek, dziś opowiem czym nas uraczono 🙂

Zacznę od miejsca, w którym odbyło się spotkanie, klubo-kawiarni Dobra Karma. Słyszałam, już wcześniej, o knajpie w Katowicach, gdzie gotuje się według Pięciu Przemian. Wiedziałam, że prędzej czy później tam trafię. Miejsce magiczne, z dobrą duszą, przytulne… aż chce się jeść. I wcale mnie nie zaskoczył fakt, że i smacznie było. A kawa wg PP… no pyszna! Wypiłam chyba 3 kubki… Wrócimy tam całą rodziną, może nawet podczas któregoś z majowych weekendów.

Sponsorów spotkania było wielu. Prezenty ciekawe i spersonalizowane.Obdarowana zostałam m.in.:

– przez Wydawnictwo iKropka książeczką “Bałagan”. Znacie ją już, wielokrotnie na blogach była recenzowana, więc ucieszyłam się bardzo, że teraz mam i ja. Ciekawa, hipnotyzująca… oj, będziemy mieć z niej jeszcze wiele radości

– przez InFavit Baby zestawem witamin: D i C oraz lizakami witaminowymi. Przyznam się, ze lizaki zjadałam sama. Nie podzieliłam się. A witaminki zasiliły moją apteczkę.

– przez Little Rose & Brothers ślcznymi getrami dla Małego. Nawet nie wiecie, jak on cudowonie w nich wygląda. Tylko ściąga je zbyt szybko, nieprzyzwyczajony do tej części garderoby. Ale i sztukę noszenia getrów opanujemy.

– przez She, biżuterią. A konkretnie mamową bransoletką. Noszę z dumą 🙂

– przez MayLily, podusio-zawieszką zapachową. Jak każdy produkt tej firmy… elegancja i wysoki standard. Teraz cieszy me oko, zawieszona na ścianie… tymczasowo.

– przez Mama i ja, wodą, kubeczkiem oraz myjką. Znam te produkty doskonale. Lubię.

– przez Womar, torbą oraz myjką. Świetna torba. Praktyczna na A4. Swoją drogą firma na spotkaniu przedstawiła bardzo interesującą prezentację 🙂

Dodatkowo od pozostałych firm, poradniki i wiele kuponów rabatowych… czas więc pomyśleć jak je spożytkować 🙂
Pełna lista sponsorów w górnej zakładce.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.
A poniżej fotki, na potwierdzenie moich słów:16 thoughts on “Trochę o prezentach…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *