Miesiąc: Lipiec 2014

Naturalny napój izotoniczny

Naturalny napój izotoniczny

Nie ufam sklepowym izotonikom. Nie ufam ich nienaturalnym kolorom. A już najbardziej ich słodyczy… Dlatego robię własny:

Wakacje na Kaszubach

Wakacje na Kaszubach

Zwiedzam Polskę. Póki Mati jest mały nie ruszam się na zagraniczne plaże. Według mnie koszt takich wakacji jest niewspółmierny do wypoczynku. Zresztą nasz kraj jest wystarczająco zróżnicowany, by skusić się na jego zwiedzanie. Południe Polski znam już bardzo dobrze… Północ trochę mniej. Na Kaszubach nie […]

Trening – podsumowanie kolejnego miesiąca

Trening – podsumowanie kolejnego miesiąca

Za mną kolejne tygodnie na siłowni. Muszę przyznać, że złapałam bakcyla. Dni liczę od treningu do treningu. Czekam na ten pot i wysiłek, który gładko wchodzi mi w krew. To już nie hobby, to styl życia. (więcej…)

Dobro

Dobro

W zasadzie chcę skreślić tylko kilka słów… mam dobre dziecko… W jego oczach odbija się cały świat. Ciekawy, kolorowy, zaskakujący, szczęśliwy… dobry.

Testuję naturę

Testuję naturę

Doceniam współczesną kosmetologię. Jak każda kobieta wciąż inwestuję w kremy-cuda, szampony, maski, peelingi i… wiele coraz to nowych wynalazków. Po co mi to? Głównie po to, by mieć poczucie, że “coś ze sobą robię”, bo nie jestem na tyle naiwna, by wierzyć, że za pomocą […]

Granice

Granice

Każdy ma je w głowie… są nieprzekraczalne.  Granice. Mówimy NIE w momencie zagrożenia, gdy czujemy się niepewni, a stan naszego umysłu nie potrafi pojąć ogólnie panującego chaosu. NIE dla obcej treści, nieznanych zachowań, odmiennego światopoglądu. NIE-bo-NIE gdy temat jest dla nas niewygodny i nie starcza sił na podjęcie rzeczowej dyskusji. (więcej…)