A w 2015 chciałabym…

A w 2015 chciałabym…

Moją tradycją już jest zamieszczanie na blogu, w jednym z pierwszych wpisów ‘wishlisty’. Rozpoczynanie roku od “chcę”, “zrobię”, “będę” to dla mnie dobra wróżba, która zdaje się wypełniać w ciągu tych 365 dni. Zdarzało się, że dumałam nad nią długo, a czasem od razu trafiałam w konkrety. Tym razem było jeszcze szybciej: nie dość że konkretnie, to monotematycznie.

Nie ukrywam, że 2015 to rok spod sportowego znaku. Wszystko czego chcę to… hmm… wyniki? Poprzeczkę ustawiłam wysoko i mocno wierzę w to, że ją przeskoczę. 

Ale schodząc na ziemię… Bardzo materialnie, chciałabym:

1. Wymienić kilka domowych sprzętów na nowe i uzupełnić kolekcję. Moja mata do jogi wygląda jakby skubały ją kury, a stepper piszczy. Brak mi taśm i piłki… To są pierdoły, ale trzeba się nimi zająć w pierwszej kolejności.

akcesoria-do-cwiczen — kopia
2. Buty do biegania! Jedną parę już mam, ale potrzebuję drugiej, zwłaszcza zimową porą. Nie mam nic konkretnego na oku, a zdjęcie jest czysto ilustracyjne.

buty do biegania
3. Coś mi się wydaje, że bez pulsometru w tym roku się nie obędzie. Zwłaszcza, że stawiam na wyniki właśnie… no i ukochane przeze mnie interwały.

13-WIOSNA-SIGMA-21411_1530207355 — kopia

4. Cel to 10km+.  Bez odpowiedniego nawodnienia nie da rady. Na szczęście nerka z bidonem to “groszowy” wydatek. W InterSporcie widziałam już za 30zł.

 

nike nerka z bidonem 1

 

5. Słuchawki… Ile w ciągu tego roku zużyłam? Chyba sama nie zliczę. Koniec z dousznymi brzęczkami. Potrzebuję czegoś co będzie głośno grało i nie wypadnie z ucha, bo bieg bez muzyki się nie liczy 😉

sluchawki-sony-dj-mdr-v150-tansza-alternatywa
6. Fitness stroje. Każde. Ile komoda uniesie. A te z Besame Exclusive wyjątkowo trafiają w mój gust.

 

bluzka-ref-33213 besame e — kopia
7. Fitness gadżety. Biorę. Codzienna motywacja to podstawa. Te kubki  (1MORE STORE) wpadły mi w oko już jakiś czas temu. Czas je mieć.


kubek-ceramiczny-dla-1-more-men (1)8. Lunchboxy z prawdziwego zdarzenia. Pilnuję diety, dbam o jakość posiłków. Kanapka w pracy to dla mnie zbrodnia, dlatego gotuję “obiadki”. Niestety ich transport to wciąż uciążliwy temat. Szukam rozwiązania idealnego. Jakieś podpowiedzi?

 

KidsLunch-featured

 
9. Sokowirówka. Nie wiem gdzie ją wsadzę… ale oszaleję jak sobie sama nie zrobię soku z marchwi 🙂

16636-Sokowirowka_zelmer — kopia

10. Jedno szkolenie już prawie za mną. W tym roku do trenerskiego kompletu chcę zrobić dietetykę i suplementację. Priorytetowo!

dieta_i_suplementacja_w_sporcie_i_rekreacji
11. Worek treningowy. To już kaprys… ale jak będzie to będę miała niezły fun.

Worki i gruszki Wolnostojący worek treningowy EVERLAST "Focus"12. Nie byłabym kobietą gdyby nie marzyły mi się błyskotki. W tym roku jednak wszystko w jednym klimacie… Łańcuch ze sztangielką (emiFashion)? Dobre!

srebrne-ciezarki-bizuter_6453

A tak naprawdę… w głębi serca… chciałabym mieć siłę i odwagę, by zmierzyć się z innymi… w biegu, crossficie… Nieśmiało gdzieś tam triathlon krąży mi po głowie… choć może to jeszcze plany nie na ten rok…

Tego więc mi życzcie.

*wszystkie zdjęcia pochodzą z Internetu i stanowią ilustrację do tego postu.4 thoughts on “A w 2015 chciałabym…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *