Biżuteria inna niż wszystkie

Biżuteria inna niż wszystkie

Zawsze lubiłam błyskotki. Od dawna kocham się w dużych kolorowych kolczykach, bransoletkach, sznurach korali. Mam tego całą skrzynię. Czasem bez umiaru obwieszałam się jak świąteczną choinkę. Na bogato. Na kolorowo. Teraz trochę mi przeszło… bo biżuteria przestała być dla mnie praktyczna, o ile w ogóle można mówić o praktycznej funkcji biżuterii. Zdobić ma przecież. Wyglądać ma. Cieszyć oko przede wszystkim.

A mnie zaczęła denerwować. 
Hmm… przestała do mnie pasować. Żyjąc w trójkącie – praca – dom, a w nim prawie czterolatek – siłownia, czułam, że moje ciało obija się o ten metal. Zaczęłam zrywać z siebie kolejne elementy. Najpierw długie łańcuchy, bo wciąż o coś zahaczały. Potem duże wiszące kolczyki zamieniłam na skromne wkrętki, których nie muszę ściągać do treningu. Na końcu ukochane bransoletki, bo zamiast na nadgarstku nosiłam je w kieszeni.

Jednak nie mogę stłumić w sobie do końca chęci noszenia biżuterii, bo taką mam naturę. Dlatego strasznie się cieszę, że odkryłam sklep Biżuteria Sportowa. Trafiłam tam na to, co w tym momencie pasuje do mnie idealnie. Skromne. Charakterystyczne. Wykonane z niezwykłą starannością z wysokiej jakości materiałów (m.in. skóra, srebro, stal chirurgiczna). Naszyjniki. Kolczyki. Bransolety. Breloki. Ogromny wybór…

Stamtąd trafił do mnie naszyjnik RUN:

NSCH-12 RUN.jpgPierwszy w moim życiu z którym się nie rozstaję. Skromny, dyskretny i piękny zarazem. Wykonany ze stali chirurgicznej w złotym kolorze. Nie rdzewieje, nie ciemnieje, nie uczula. Co najważniejsze z jednej strony mogę w nim trenować, z drugiej wygląda świetnie w połączeniu z biurową koszulą.

Oczywiście w pierwszym odruchu chciałam mieć wszystko, ale może jeszcze bransoletkę sobie sprezentuję, i kolejny naszyjnik… ale ciężko mi zdecydować który… Podejrzewam, że niejedna z Was miałaby problem z wyborem:


I przypomniał mi się pierwszy wpis w tym roku (link TU). Moja “wishlista” zaczyna się kompletować 🙂

*zdjęcia pochodzą ze strony sklepu www.bizuteriasportowa.com9 thoughts on “Biżuteria inna niż wszystkie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *