Fit Model

Fit Model

Stało się to trochę niespodziewanie, ale jak to zwykle w życiu bywa to potrzeba jest matką… wszystkiego. Potrzebowałam zdjęć w stylu fit do mojej nowej strony, która wciąż jest w budowie, bo czasu brakuje by to wszystko ogarnąć – gdy będzie gotowa to Was zaproszę).

Kompletnie nie wiedziałam jak to ugryźć, byłam gotowa wziąć statyw w plener i sama sobie napstrykać. Tylko w środku zimy nie bardzo mi się to widziało. Wtedy przypomniałam sobie. Magda. Kilka maili i byłyśmy umówione. 

Nigdy wcześniej nie miałam takiej sesji. Co gorsza. Raczej jestem NIEFOTOGENICZNA. Z reguły na setkę zrobionych fotek podoba mi się JEDNO. I nie chodzi o to, że jestem zbyt krytyczna wobec siebie. Nie… mam skłonność do robienia “niestandardowych” min. Czy tylko mi się to zdarza, że co ujęcie albo mam zamknięte oczy, albo otwartą buzię, albo nos zmarszczony jak świnka? Czasem wszystko na raz… 😉

Gdy mnie zapytała czego konkretnie chcę, moja odpowiedź była prosta – trzech zdjęć, które będę mogła wykorzystać.

Wyszło więcej.
Tyle… że do końca nie potrafię się zdecydować, które podoba mi się najbardziej. Wyszły lepiej niż to sobie wyobrażałam. Nie wiem czy to zasługa makijażu? Pierwszy raz w życiu miałam nałożony na twarz pełen zestaw. I w końcu dowiedziałam się, do czego służą te wszystkie pędzle (dzięki Beata :*).

Jedno jest pewne. Magda wyciągnęła ze mnie to co najlepsze. Bez stresu. Bez paniki. Mimo chodem… Ma świetne oko. Wprowadza też fantastyczną atmosferę… a gdy puściła wiatraki… ech wtedy dopiero spodobało mi się pozowanie.

Dzięki serdeczne Matrioszka Studio za pełen profesjonalizm i zachwycające efekty! Na pewno umówię się na kolejną sesję 🙂

Fot.: Matrioszka Studio
Makijaż: Beata Bober
Modelka: Katarzyna Guzgan

 6 thoughts on “Fit Model”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *