Podsumowanie stycznia

Podsumowanie stycznia

Od jakiegoś czasu nie potrafię dogadać się z Endomondo, o czym wielokrotnie wspominałam. Niestety nie znajdując innej sensownej aplikacji treningowej na Windows Phone, postanowiłam przeciągnąć Endo na swoją stronę. Kalendarz treningowy prowadzę od zawsze, jednak tylko bieganie rejestrowałam w aplikacji. Od stycznia zapisuję każdy trening. Ku mojemu zdziwieniu… kolorowe ikonki “zrobionych” treningów wyglądają inaczej niż zapiski w kalendarzu. Wyglądają PRZERAŻAJĄCO!

To co jest dla mnie chlebem powszednim, to czym żyję i z czego żyję, w aplikacyjnej statystyce wygląda nienormalnie. Mówię to z pełną świadomością. Bo kto normalny robi 41 treningów w miesiącu? Po dwa w ciągu dnia? Hmmm… a nie rejestruję treningów z podopiecznymi, bo musiałabym jeszcze dołożyć kilka dziennie…

Na szczęście głowę mam na karku, a to co wygląda tak strasznie do wykonania jest bardzo proste.

 

Styczeń 2016 kończę więc z wynikiem 41 treningów, w tym:
8 treningów biegowych (70km)
7 treningów siłowych

2 treningi pilates

24 praktyki jogi

 

Nie jestem w stanie zrezygnować z żadnej z wymienionych aktywności, ale siłą rzeczy trening siłowy i bieganie musi być na drugim planie, jeśli chcę doprowadzić mój trenerski plan do końca. Dwa razy w tygodniu bieganie i dwa razy siłowy – racjonalnie, by nie opaść z sił.

Za to intensyfikuję zajęcia z jogi. Na tapecie Ashtanga, choć wciąż mam duże braki w przygotowaniu ciała. Jednak z tygodnia na tydzień, z treningu na trening jestem coraz bardziej elastyczna. Moje mięśnie zaczynają odpuszczać… Trening czyni mistrza. Tylko tak można gdzieś dojść. Gdziekolwiek, byle nie stać w miejscu.

 

Poza treningami w styczniu udało mi się ukończyć kurs Instruktora Pilates. Połowę planu na ten rok mam więc zrealizowane. Muszę z czystym sumieniem przyznać, że wykorzystałam ten miesiąc. Wycisnęłam go jak cytrynę 😉2 thoughts on “Podsumowanie stycznia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *