Treningowe podsumowanie wakacji

Treningowe podsumowanie wakacji

Wakacje dla mnie skończyły się zaledwie kilka dni temu, a ja już zdążyłam o nich zapomnieć. Najwyższy więc czas podsumować oba miesiące pod względem treningowym. W tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich,  nie planowałam przerwy treningowej. W lipcu zajęcia moje i dziewczyn odbywały się normalnie, w sierpniu natomiast postawiłam na freestyle – robiłam to na co miałam ochotę.

Muszę przyznać, że efekty mnie zaskoczyły. Zawsze starałam się robić przerwy w treningach, w tym roku nie jest to możliwe niestety. Zbyt dużo zajęć mam w grafiku, ale za to często mieszam w planach. Efektem tego jest smuklejsze ciało, coraz ładniej zarysowana rzeźba (zresztą sami możecie ocenić na Instagramie), zwiększona siła i wydolność. Minusem są zmęczone nogi. Przygotowuję się właśnie do półmaratonu, więc i nogi pracują trochę ciężej.

W lipcu udało mi się zrobić 24 treningi

lipiec

8 praktyk jogi
4 treningi pilates
6 treningów siłowych
6 treningów biegowych (43,10km)

Trochę więc zwolniłam i odpuściłam głównie weekendy, ale tragedii nie ma. Wszystko co miałam w planie – wykonałam. Udało mi się nawet pobić swój rekord na 5km (wygląda na to, że rok 2016 jest dla mnie rokiem bicia rekordów – co miesiąc coś nowego 😉 ).

W sierpniu natomiast skupiłam się tylko na bieganiu i jodze. W zasadzie nie wykonałam nic ponad to.
23 treningi.
15 praktyk jogi
8 treningów biegowych (72.93km!!!)

sierpień

Jak widzicie moje treningi w tym miesiącu pokrywają się w tym o czym pisałam w poprzednim poście SLOW LIFE! Joga i bieganie – dwie najbardziej terapeutyczne dyscypliny – cudownie wkomponowały się w moje wakacje. I mimo, że nie pauzowałam czuję się zrelaksowana i gotowa na nowe wyzwania.

Od początku roku zrobiłam więc 232 treningi, w tym:
115 praktyki jogi
42 treningi pilates

32 treningi siłowych
45 treningów biegowych (375,77 km)3 thoughts on “Treningowe podsumowanie wakacji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *