Bezinwazyjne zamykanie naczynek

Bezinwazyjne zamykanie naczynek

Prasóweczki Warto przeczytać

Wszyscy mają różnego rodzaju problemy ze swoją skórą. Każdy typ cery jest inny i inne pojawiają się niedoskonałości. Stosując różne kuracje, musimy wiedzieć czy są one odpowiednie dla naszego typu skóry oraz, czy pomogą nam w zwalczeniu problemów. Poza odpowiednimi kremami, które poprawiają wygląd naszej twarzy możemy również udać się na bardziej efektowne zabiegi medycyny estetycznej. Wśród zabiegów tych jest także zamykanie rozszerzonych naczynek, co znacznie poprawia kondycję skóry wielu ludzi.

Rozszerzone naczynka

Rozszerzona naczynka, inaczej teleangiektazja, to nic innego, jak naczynia włosowate, które stają się widoczne na twarzy, mają postać małych, czerwonych „nitek” i tworzą na twarzy pewnego rodzaju „sieć pająka”. Nieleczona rozszerzone naczynka łączą się ze sobą o tworzą czerwoną plamę na twarzy, co przypomina intensywny rumieniec. Zamykanie naczynek skutecznie usuwa widoczne na skórze niteczki i nie doprowadza do pojawienia się dużych rumieńców. Popękane naczynka najbardziej widoczne są na cerze delikatnej oraz wrażliwej.

Zabiegi na pozbycie się rozszerzonych naczynek

Udanie się na zamykanie naczynekjest bardzo korzystne i przynosi ogromne efekty. Sam przebieg zabiegu jest niemalże bezbolesny oraz bardzo komfortowy dla pacjenta. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a powikłania po zabiegu praktycznie nie pojawiają się. Dlatego sam zabieg jest bardzo bezpieczny i skuteczny oraz często stosowany przez ludzi z problemami z rozszerzonymi naczynkami. Efekty po przeprowadzonym zabiegu na zamykanie naczynek widoczne są już w trakcie jego wykonywania. Część naczynek zamyka się od razu, natomiast część w upływie kilku tygodniu. Jednak, jeden zabieg na zamykanie naczynek może nie wystarczyć.

Należy wykonać od trzech do pięciu zabiegów, aby efekt był najlepszy oraz długotrwały. Odstępy między zabiegami powinny wynosić od trzech do czterech tygodni. Zamykanie naczynek  przeprowadzane jest wyłącznie przez specjalistów, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania tych zabiegów. Wszystko jest bardzo bezpieczne oraz higieniczne. Po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk oraz nieznaczne zaczerwienienie, które utrzymywać się może do kilku godzin. Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom, które zmagają się z problemem rozszerzonych naczynek. Dzięki jego zastosowaniu możemy cieszyć się gładką oraz piękną skórą przez cały czas. Efekt jest praktycznie natychmiastowy, dlatego też cieszy się on tak dużą popularnością. Więcej na temat zamykania naczynek dowiesz się na stronie gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *