Opinie Klientów

Na tej stronie publikuję opinie i listy, które dostaję od swoich klientek/czytelników. Za każde słowo serdecznie dziękuję 🙂

Opinia Oli:
Kasiu uwielbiam Twoje zajęcia jogi. Bardzo podoba mi się to, że jest nas tak mało na sali. Czuję się zauważona. Mam takie poczucie, że rzeczywiście jesteś dla nas na tej sali. Doceniam to, że często podchodzisz, poprawiasz, radzisz co i jak zmienić, żeby było lepiej. Jestem wdzięczna, że mimo braku czasami regularności w moim uczestnictwie, co pewnie też widać w moim braku postępów, nigdy nie skomentowałaś tego w najmniejszy nawet sposób.

Joga jest dla mnie czymś więcej niż tylko ćwiczeniami. Od wielu lat się nią interesuje, ale też od wielu lat brak mi konsekwencji w jej zgłębianiu. Ty i Twoje zajęcia są dla mnie wsparciem. Taką dodatkową cegiełką w budowaniu siebie w jodze. A Twoja postawa jako nauczycielki jogi sprawia, że każdego dnia pozwalam sobie na nowo na podjęcie decyzji o obecności jogi w moim życiu.

To bardzo cenne dla mnie i za to wszystko DZIĘKUJĘ.

 

Kilka słów od Magdy:
“Bardzo dziękuję Ci Kasiu za dzisiejsze zajęcia, za Twoją uwagę,
opiekuńczość, taką szczerą troskę, naprawdę dobrze ćwiczy się pod Twoimi skrzydłami. Cieszę się bardzo, że spotkałam Cię na swojej drodze.”

List od Gabrysi

Nie jest łatwo zrzucać kilogramy i centymetry po 40-stce. ALE NIE Z KASIĄ!!!

Polecam zajęcia jogi i pilatesu (na które uczęszczam) od strony merytorycznej, dietowej,
a przede  wszystkim inspiracyjnej.

Te zajęcia to coś więcej, niż ćwiczenia. Człowiek wraca do domu z  głową pełną pomysłów na siebie, swoje odżywianie i chęcią zmiany na lepsze.

Ćwiczę dwa razy w tygodniu – lecą kilogramy  a przede wszystkim centymetry, mam figurę 20-latki i chcę więcej zarówno ćwiczeń jak i motywacji. „Odstaw niezdrowe pieczywo, jedz owsiankę, zwiększ białko i warzywa w diecie i nie jedz na kolację węglowodanów” – tak, tak – już wiem. Wszystko można osiągnąć metodą Kaizen  – małymi krokami. Robię tak jak Kasia mówi. I działa!!!

Motywowanie do zmiany sięga poza zajęcia, i to jest super!. Często  przyglądam się Instagramowi Kasi, by coś zdrowego ugotować, Facebookowi i stronie www. Kopalnia pomysłów!

Ogromną zaletą Kasi jest inspirowanie innych: zarówno jej  własną figurą, godną pozazdroszczenia  jak i stylem życia, którym udowadnia, że warto obudzić w sobie kobietę
i że można zrobić to dla siebie, w każdej wadze i w każdym wieku.

Kobieta we mnie ma się świetnie, a po wakacjach wracam do ćwiczeń,  by wyglądać i czuć się  jeszcze zdrowiej, lżej i piękniej. Czy można wrócić czas? Z Kasią można!

Pozdrawiam cieplutko

Gabriela Wagner
www.domnadobre.pl

 

List od Iwony

Kasia to bardzo pozytywna i inspirująca osoba. Prawdziwa profesjonalistka.
Jako trenerka martwi się nie tylko o moje ciało ale i o ducha 😉 Przed treningiem, w trakcie i po.
Na początku dokładnie mnie sobie pooglądała, zmierzyła i zważyła, zadała milion pytań odnośnie stanu zdrowia,
zaproponowała plan treningowy zwracając uwagę na moje preferencje.
Zaleciła zdrową dietę, a zna się na zdrowym gotowaniu, i jest skarbnicą dobrych i szybkich przepisów.
I do roboty, no mercy.
Z Kasią podczas treningów zawsze potrafię więcej, lepiej dłużej i szybciej niż sama lub gdy ćwiczyłam w grupie zorganizowanej.
Potrafi dobrze zmotywować do pracy i trening choć czasami ciężki to mija szybko i prawie bez boleśnie 😉
Po treningu jestem naprawdę szczęśliwa, że dałam radę aż tyle.
No i nie ma ciśnienia, gdy mam gorszą formę czy to fizyczną czy psychiczną, zawsze Kasia wyciąga jakiegoś asa z rękawa a to joga a może pilates lub coś innego i po treningu czuje, że mam skrzydła, pomysły i siłę do walki z problemami.
A ciało pięknieje i kilogramów ubywa a ja “rycząca 40 plus” czuję się rewelacyjnie.