Rzęsy Mink – co warto o nich wiedzieć?

Rzęsy Mink – co warto o nich wiedzieć?

Aktulności Artykuł miesiąca

Chcesz, aby twoje rzęsy wyglądały wyjątkowo uwodzicielsko? W takim przypadku sprawdź rzęsy Mink – to interesująca propozycja przeznaczona dla kobiet szukających alternatywy dla sztywnych i niewygodnych rzęs. Co warto wiedzieć na ich temat?

Rzęsy Mink są wyjątkowo lekkie i delikatne w dotyku, dlatego nie obciążają naturalnych rzęs i dzięki temu tak uroczo wyglądają. Gdy doceniasz elegancję i naturalność, na pewno przypadną ci do gustu. Co powoduje, ze rzęsy Mink są tak wyjątkowe? To materiał, z którego je stworzono – są one wykonane z materiału imitującego norki. Rzęsy te są starannie selekcjonowane, a następnie przyklejane na pasku, dlatego też są bardzo łatwe w nakładaniu – ich założenie zajmuje dosłownie chwilkę. Wyróżniają się głębokim, czarnym kolorem, który od razu przyciąga wzrok, a także delikatnym blaskiem.

Rodzaje rzęs Mink

W sprzedaży znajdują się różne rodzaje rzęs Mink, które różnią się pod względem swojego profilu, dlatego mogą być indywidualnie dopasowane do urody, aby uzyskać mniej lub bardziej intensywny efekt. To powoduje, że nadają się zarówno na co dzień, jak i na te ważne okazje, gdzie uzyskanie spektakularnego wyglądu jest najważniejsze. Kobiety bardzo często wybierają je na swój ślub, dlatego zdecydowanie się na takie przedłużenie i zagęszczenie rzęs będzie wtedy strzałem w dziesiątkę.

Dzięki rzęsom Mink można uzyskać przykładowo efekt typu Light, gdy rzęsy nie są mocno zagęszczone, aż do efektu typu Russian Look oraz Hollywood Look, gdy zagęszczenie jest już znacznie większe. Stylistka będzie mogła dobrać odpowiednie parametry rzęs oraz zasugerować najlepszy rodzaj rzęs, które sprawdzą się w zależności od okazji.

Gdzie założyć rzęsy Mink?

Jeżeli chcesz założyć rzęsy Mink, w takim przypadku warto udać się do stylistyki, która może je wykonać – rzęsy te raz zaaplikowane będą mogły zdobić twoje oczy na długi czas, dlatego jeżeli zależy ci na pięknym wyglądzie, to propozycja, która zasługuje na szczególną uwagę. Wtedy, gdy rzęsy zaczną wypadać, co dzieje się z czasem, można również je uzupełnić, dlatego nie trzeba decydować się na wykonanie ich od nowa.

Adresy salonów, gdzie możesz założyć rzęsy Mink, można znaleźć już teraz przez internet i umówić się od razu na ich wykonanie. Cena zależna jest przede wszystkim od wybranego rodzaju rzęs Mink oraz od ich zagęszczenia i zwykle wynosi od około 200 do 450 złotych w przypadku maksymalnego zagęszczenia. W przypadku ubytków można również skorzystać z usługi uzupełnienia, która kosztuje od około 150 do 300 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *